ende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Creostand 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de ve dünyanın farklı noktalarında gerçekleşen birçok fuar organizasyonunda stand çözümleriyle kurumsal firmalara profesyonel destek sağlamaktadır. Setup Tasarım olarak başlayan hikayesini Creostand olarak kurumsal bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Fuar stand firmaları arasında kurumsallığı ve hizmet kalitesiyle öne çıkan Creostand, iç mekan dekorasyon hizmetleriyle de markaların yanında olmaya devam ediyor.

Creostand Kalite ve Güvencesi!

Sektörde ihtiyaç duyulan birçok konuda bizden yararlanabileceğiniz hizmetlerden bazıları şunlardır:

  • Fuar Stand Tasarımı
  • Ahşap Fuar Stand Tasarım ve Uygulaması
  • Kongre Standı
  • Modüler ve Maxima Fuar Standları
  • İç Mekan dekorasyonu
  • Fuar Ekipman ve Malzeme Kiralama
  • Ürün Teşhir Standları

Mimarlar, endüstriyel tasarım uzmanları ve teknik kadrosuyla profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olan Creostand, modern, yaratıcı ve çözüm odaklı fuar stand hizmetleriyle beklentilerinizi her zaman karşılamaya hazırdır.

Fuar Stand Tasarımı ve Dekorasyon Hizmetleri

Ofis ve mağaza dekorasyonundan fuar stand tasarımlarına kadar markaların en çok ihtiyaç duyacağı konularda destek veren Creostand, geniş ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde markanızın kurumsal bir kimliğe kavuşmasını sağlar. Fuar stand kiralama ve diğer hizmet seçeneklerini kurumsal güvence ile sizlerle buluşturan Creostand, şık tasarım ürünlerle her zaman yanınızdadır.

Kaliteli malzemelerle üretim olanakları, profesyonel tasarım ve uygun fiyat seçeneklerini bir arada sunan Creostand, mağaza dekorasyonu ve fuar stand hizmetlerinde sektörün lider markalarından biri olmayı başarmıştır. 2011 yılından bu yana devam eden kurumsal faaliyetler, gelişen teknoloji ve tasarım detaylarından yararlanarak kurumsal kimlik oluşturma sürecinizde fuar standları ve dekorasyon önerileriyle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Üretim kalitesinde, sunulan hizmette ve firma yetkilileri ile olan insan ilişkilerinde en iyisi olmak ve tecrübemizi yeniliklerle bir araya getirerek faaliyet gösterilen alanlarda özgün tasarımlar ile en iyi hizmeti vermek temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Firmaların isteklerini, kendi bilgi ve tecrübemizle birleştirerek, özgün tasarımlarda fuar stand konusunda lider olmak.

Whatsapp
Yiğit Çolak
Yiğit Çolak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?