ende

Maxima Fuar Standları

Maxima Fuar Standları

Fuarlarda en yaygın kullanılan maxima fuar standları sayesinde sektör liderlerinin de katıldığı organizasyonlarda firmanızı öne çıkarak en önemli fuar ekipmanları arasında yer almaktadır. Kare profilleri ile diğer standlara göre daha estetik ve ekonomik olan maxima standlar, kullanışlılık açısından da beklentilerin ötesinde bir deneyim sunar.

Fuar organizasyonları, kongre standları ve ofis – mağaza dekorasyonunda uzmanlaşan Creostand, maxima stand çözümlerinde de en iyi kurumsal çözüm önerilerini sizlere sunmaktadır.

 • Maxima Fuar Standlar
 • Ahşap Fuar Standaları
 • İç Mekan Tasarımı
 • Ürün Teşhir Üniterleri
 • Fuar Stand Tasarımı

Markanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak fuar standı tasarımları ve dekorasyon hizmetleri ile Creostand kalitesiyle hemen tanışabilirsiniz.  

Stand Özellikleri
 • Modern Görünüm
 • Geri Dönüşüme Uygun
 • Uygun Fiyat
 • Hızlı Kurulum

Maxima Fuar Standı Nedir?

Fuarlarda ürünlerinizin çok daha etkili şekilde sergilemesi için şık olduğu kadar pratik ve fonksiyonel özelliklere de sahip olan maxima standlar, yüksek geri dönüşüm özelliklerine sahip dayanıklı malzemeler ile uzun süreli bir kullanım sunar. Fuar konsepti ve markanıza uygun olarak tasarlanacak maxima standlar, yaygın olarak kullanılan modüler fuar standlarından birçok teknik detayı ile ayrılmaktadır.

Özellikle tül perde ile uygulanan tavanları ve renkli ahşap detayları ile farklı tasarım seçeneklerini sunan maxima standlar, fuar alanlarının daha verimli şekilde kullanılmasını sağlayacaktır.

Maxima Fuar Standları Fiyatları Ne Kadar?

Markanıza özel olarak tasarlanacak fuar standları sayesinde uzun ömürlü bir kullanımdan faydalanabilirsiniz. Etkin olarak her yıl sayısız fuar ya da sektörel etkinliğe katılan firmaların sürekli fuar standı satın almak ya da kiralamak zorunda kalmadan Creostand güvencesiyle maxima fuar standları başta olmak üzere ihtiyaçlarına göre en uygun fuar standlarını tercih etmeleri mümkündür. En uygun fiyat avantajlarından da yararlanarak fuar standınızla öne çıkabilirsiniz.

TEKLİF ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ
Hizmet Teklif Formu

  24.12.2022
  175
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Yiğit Çolak
  Yiğit Çolak
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?