ende

Modüler Fuar Standları

Modüler Fuar Standları

Pratik kurulum ve fonksiyonel kullanım özellikleri sayesinde fuar alanlarında en sık kullanılan stand çeşitleri arasında modüler fuar standları ilk sırada yer alıyor. Şık tasarım detaylarını ve işlevselliği bir arada sunan Creostand, modüler stand tasarımlarında da Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmayı başarıyor.

Sadelikten ödün vermeden fuarda size ayrılan alanı en verimli şekilde kullanarak ürünlerinizi ve markanızı tanıtabileceğiniz standınızın firmaya özel tasarlanması gerekecektir. Fuar stand çeşitleri arasında yaygın olarak tercih edilen modüler standlar uygun fiyatlarıyla de dikkat çekmektedir.

Stand Özellikleri
 • Standart Görünüm
 • En Uygun Fiyat Garantisi!
 • Geri Dönüşüme Uygun
 • Hızlı Kurulum

Modüler Fuar Standı Nedir?

Modüler stand, tak çıkar özellikleriyle son derece pratik, sade ve ekonomik fuar standı çeşitlerinden biridir. Kurulum açısından birçok yönden maxima standlara benzese de alüminyum oval profilleri ile farklı bir tasarım detayına sahiptir. Fuar alanlarında dikkat çeken firmalardan biri olmak için modüler standlarımızı tercih ederek fuardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Fuarlar günümüzde ticari dünyasında firmaların birbiri ile etkileşimlerinin artması, rakiplerin yeni ürün ve hizmetlerinin takip edilmesi ve sektördeki gelişmelerin tespit edilmesi açısından önemli organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda etkili bir fuar stand tasarımları ile faaliyet gösteren firmanız ise fuarın dolayısıyla da sektörün öne çıkan firmalarından biri olmasını sağlar.

Modüler Fuar Standları
Modüler Fuar Standları

Modüler Fuar Standları Fiyatları

Firmanızın fuar için ayırdığı bütçeye uygun birçok stand seçeneğinden yararlanmanız mümkündür. Her zaman bütçe dostu modüler fuar standları ve diğer fuar hizmetleri ile faaliyet gösteren Creostand, 2011 yılından bugüne kadar sayısız firmanın fuar hedeflerini gerçekleştirmesine katkı sunmuştur.

TEKLİF ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ!
Hizmet Teklif Formu

  23.12.2022
  135
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Yiğit Çolak
  Yiğit Çolak
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?