ende

Fuar Standı Kiralama

Fuar Standı Kiralama

Fuar alanlarında stand yeri kiralamayarak markanızın sektörde daha fazla bilinirliğini sağlayabilir ve ürün – hizmet tanıtımlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fuar standı kiralama hizmetlerinden yararlanmadan önce firmanız için fuar alanında işlevsel özellikle sunacak stand tasarımlarını incelemeniz gerekecektir.

Fuarlarda etkin rol oynamak isteyen firmalar için yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanan tüm etkinliklerde planlanan sürede teslimat ve kaliteli işçilik ile kurumsal çözümler sağlanmaktadır. Fuar alanlarını en verimli şekilde kullanmak için doğru bir stand tercih etmeniz gerekecektir. Tercih edeceğiniz stand modellerine göre fuar alanlarında daha etkin rol oynayarak daha firmanızın potansiyelini daha fazla artırmanız mümkündür.

Tüyap Fuar Stand Kiralama Fiyatları

Türkiye’nin önde gelen fuar organizasyon firmalarından Tüyap, birçok noktada farklı sektörlerde fuar organizasyonları gerçekleştirmektedir. Kapsamı oldukça geniş organizasyonlara imza atan Tüyap fuarlarına katılım sağlayarak ilgili sektörde bilinirliğinizi artırabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Fuar alanı kiralamadan önce firmanız için fonksiyonel özelliklere sahip kaliteli bir standa sahip olmanız gerekecektir. Kiraladığınız alana uygun ölçülerde ve ihtiyaçlarınıza göre farklı tasarımlara sahip standları tercih etmeniz gerekecektir. Maxima fuar standı ile kare profillerle diğer stantlara göre fuar alanında çok da estetik ve dekoratif bir görünüm sunar. Fuar alanında seyyar bir mağaza/ofis olarak size etkili bir alan kazandıracak maxima gibi alternatif daha birçok farklı stand modelimizi tercih edebilirsiniz.

Fuarda Yer Kiralama, Stand Açma Ücreti

Fuar alanlarında yer kiralama ve stand açma ücretleri birçok etkene göre değişmektedir. Kiralanmak istenen alanın büyüklüğü, fuar süresi ve diğer etkenler fiyatların belirlenmesinde öne çıkan unsurlar arasında yer almaktadır. Pazarlama, reklam, tanıtım ve organizasyonlar için ayırdığınız bütçeye uygun olarak fuar alanı kiraladıktan sonra bu alanlarda kaliteli stantlarla hizmet vermeniz gerekecektir. Fuar standı kiralama işlemlerinin ardından kendi standınızı kolayca kurulumunu gerçekleştirebilir ve Creostand güvencesinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Fuar organizasyonlarında firma tanıtımlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak firmamız, firmanız için uygun standı hazırlamaktadır. Fuar standı m2 fiyatları başta olmak üzere tüm değişkenler incelenerek firmamız için stand hazırlama işlemlerinde en iyi çözümler sağlanır.

Fuar Standı Kiralama İstanbul

Uluslararası organizasyonlar başta olmak üzere tüm sektörler için İstanbul en önemli noktalardan biridir. İstanbul’da düzenlenen fuar organizasyonlarına katılarak sektördeki etkinliğini artırmak ve marka tanıtımlarını gerçekleştirmek isteyen tüm firmalar için kurumsal stand çözümlerini sunmaya devam ediyoruz.

Fuar, kongre ve diğer sektörel etkinliklerde kendi standınızı açarak firmanızın potansiyelini çok daha fazla artırmanız mümkündür. İstanbul fuar stand kiralama seçeneklerinden yararlanarak kurumsal kimlik kazanmak isteyen tüm işletmeler için stand çözümlerimizi sizlerle sunuyoruz. Fuar standları ve ekipmanlarının yanı sıra ofis  – mağaza iç mekan tasarımları da dahil olmak üzere birçok alanda kurumsal faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Fuar Standı Yapan Firmalar 

Fuarlarda etkin şekilde yer almak isteyen tüm firmalar için profesyonel çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Bu tür organizasyonlarda ilgi çekici standlar ile daha fazla kişiye ulaşmak için mutlaka doğru tasarımlardan yararlanmak gereklidir. Fuar standı konusunda uzmanlaşan firmamızdan profesyonel destek alarak tüm organizasyonlarda markanızın daha fazla kişiye ulaşması ve kurumsal kimlik kazanılması mümkündür.

Ahşap standlardan maxima ve modüler stantlara kadar birçok alternatif tasarımı tercih edebilir ve 2011 yılından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden uzman firmamızdan ihtiyacınız olan stand tasarımını talep edebilirsiniz. Stand kiralama hizmetleri ve daha fazlası için Creostand güvencesi ve kurumsallığından hemen yararlanabilirsiniz.

Uygulanmış tasarımları görmek için https://www.instagram.com/creo.stand/ adlı instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

06.01.2023
67
Whatsapp
Yiğit Çolak
Yiğit Çolak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?