ende

Videowall Ekran Kiralama

Videowall Ekran Kiralama

Videowall ekran kiralama hizmeti ile fuarlarda ve farklı alanlarda aktif bir reklam çalışması yapılabilir. Creostand olarak her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışırken teknolojiyi de hizmetlerimize dâhil ediyoruz.  Gelişen teknoloji; reklam, tanıtım, bilgilendirme, müşteri ve satış yönetimi gibi işlemlerin dijital ortamlara taşınmasını sağlar. Videowall ekran kiralama ile bu teknolojinin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Videowall ekran kiralama

Gazete ve dergilerin sayfa aralarında ya da TV kanallarının sınırlı dakikalarında yapılan tanıtımlar, artık insanın olduğu her alanda yer alabilir. Bunu sağlayan önemli teknolojilerden biri de videowall uygulamalarıdır. İç ya da dış mekân olması fark etmeksizin videowall kullanımı mümkündür.

Videowall Ekran Kiralama

Videowall ekran kiralama hizmetimizden istediğiniz süre boyunca yararlanabilirsiniz. Belli bir süre devam edecek fuarlarda, her an açık kalan ekranlardan, istediğiniz bilgiyi müşterilerinizle ya da potansiyel müşteri adaylarınızla paylaşmanız söz konusu olabilir.

Creostand olarak size videowall uygulamalarının yanı sıra farklı alanlarda da hizmetler sunuyoruz. Fuar standları, mağaza&ofis çözümleri ve dekorasyon için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.

Creostand firmamızda çalışan tüm personellerimiz, size en iyi hizmeti sunmak için gayret eder. Teknolojik sistemlerimizin profesyonel kurulumu ve tüm sorunlarınızın anında çözümü, size ciddi bir avantaj sağlar. Yatırımınızın boşa gitmediğini hemen anlarsınız. Videowall ekran kiralama sistemlerimizin sonucunda satışlarınızda, marka bilinirliğinizde ciddi bir artış yaşanır. 

Videowall Ekran Kiralama

Geleneksel iletişimin bazı kısıtlamaları söz konusudur. TV, sosyal medya ya da yazılı basın aracılığıyla yapılan reklamlar; farklı mekândaki insanlara, farklı zaman dilimlerinde ulaşır. Oysaki aynı anda binlerce kişiyi etkisi altına alacak bir görüntü, bir videowall aracılığıyla sunulabilir. Böylece insanların tepkisini gözlemlemek de mümkün olur.

Videowall Nedir?

Videowall, çeşitli görsellerin ya da videoların yansıtılmasını sağlayan bir ya da daha dazla ekrandan oluşan cihazlardır. Bu cihazlar, farklı ölçülere sahip olacak biçimde üretilebilir. Simetrik ya da asimetrik tasarımlar oluşturulabilir ve tek ekranda farklı görüntüler yer alabilir.

Videowall Nedir

Videowall, farklı amaçlarla kullanıma uygundur. Reklam, eğitim, eğlence gibi pek çok amaca hitap edebilir. Görüntülerin paylaşılmasının belli bir amacı varsa hedef kitlenin bulunduğu alanlarda videowall kullanılmalıdır. Örneğin; sadece belli bir alanın, mahallenin, cadde ya da sokağın seçilmesi; görüntülerin doğru hedef kitle tarafından izlenmesini sağlar.

Aynı anda binlerce hatta on binlerce kişiye erişim olanağı sunan videowall ile toplumla etkileşim sağlamak mümkündür. Geçici ya da kalıcı olarak yararlanılabilecek bu uygulama, firmaların farklı hedeflerine ulaşabilmesi açısından faydalıdır. Firmalar, kamu kuruluşları ve diğer yapılanmalar; videowall ile şu hedeflere ulaşabilir:

 • Ürün ve hizmet satışlarını artırmak
 • Yeni bir markanın adını duyurmak
 • Kamuoyunu ilgilendiren bir konuda bilgilendirme yapmak
 • Sipariş verme, ödeme alma gibi işlemleri yürütmek

Firmanın sektörüne göre yukarıdaki hedeflere erişmek mümkündür. Ancak burada videowallun kullanıldığı alana dikkat edilmelidir.

Videowall farklı çeşitlerde olacak şekilde üretilebilir. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • LCD Videowall: Yüksek bir görüntü kalitesi sunarak kapalı ve açık mekânlarda dikkat çekici bir tasarım oluşturur.
 • Menuboard: Restoranlarda tercih edilen bir uygulamadır. Yemeklerin fiyatlarını göstermek için kullanılır. Uzaktan kontrol sağlanan bir sistemdir.
 • Standart Videowall: Çok fazla kişinin bulunduğu alanlarda tercih edilir. Bankalar, hastaneler ve havaalanlarında videowall aracılığıyla bilgilendirme yapılır. Standart videowall, farklı ebatlarda olacak şekilde üretilebilir. Görüntü kaynağı olarak bilgisayar ya da farklı cihazlar kullanılabilir.
 • Artwall: Tasarım amaçlı olarak kullanılan bir sistemdir. Mekânların havasını değiştirmek için tercih edilir. Artwall tasarımları, farklı biçimlerde yapılır. Tek bir ekrandan oluşabileceği gibi birden fazla ekran da kullanılabilir.
 • Scada: Firmaların kendi işleri ile ilgili verileri takip etmesini sağlar. Aynı zamanda borsa, döviz, kripto para gibi firmaları ilgilendiren diğer veriler de takip edilebilir. Firmalar, bilgilere anlık olarak ulaşabildikleri için Scada sistemini sıklıkla kullanır.

Videowall kullanım amacı bazen eğlence olabilir. İnsanları eğlendirecek içerikler hazırlayarak tanıtımınızı bu yolla sunabilirsiniz. Videowall sisteminden profesyonel desteğimiz sayesinde yararlandığınız takdirde kazancınız daha yüksek olur.

Videowall Ekran Kiralama

Videowall Nerelerde Kullanılır?

Videowall ekranların kullanım alanları son derece geniştir. Alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, sergilerde, fuarlarda bu teknolojik aygıttan yararlanabilirsiniz.

Toplantı salonları, müze, otel ve mağazalar da kullanım alanları arasında yer alır. Hastanelerde hasta takip ekranı oluşturulması, konserlerde sanatçıların görüntüsünün yansıtılması gibi amaçlarla videowall sistemini kullanmak son derece mantıklıdır.

Stadyumlarda maç sonuçları ekrana yansıtılır. Ayrıca kültür merkezlerinde eserler hakkında bilgilendirici metinler oluşturmak için videowall kullanılır. Okullar, güvenlik merkezleri gibi daha nice alanda teknolojinin en iyi yansıması olan bu cihazlardan faydalanabilirsiniz.

Videowall Ekran Kiralama

Videowall için LCD ve LED seçenekleri vardır. Bu iki seçenek bazı özellikleri yönüyle birbirinden ayrılır. LCD ve LED farklılıkları şu şekilde sıralanabilir:

 • LCD videowall, maliyetinin daha düşük olması yönüyle avantajlıdır. Düşük maliyet ve yüksek kalite için bu tip ekranlar tercih edilebilir.
 • LCD ekranlar her zaman yüksek kalite sunar. Ancak dayanıklılık açısından LED ekranlar daha avantajlıdır.
 • LED ekranların kontrast oranı daha yüksektir. Donma, gölgelenme gibi problemler ortaya çıkmaz.
 • LED ve LCD ekranlar ürettikleri ısı açısından karşılaştırıldığında, LED ekranların daha fazla ısı ürettiğinden bahsedilebilir.

Son teknoloji LCD ve LED videowall seçenekleri arasından kolayca seçiminizi yapabilirsiniz. Videowall kullanımı için özel bir sistem kurulmasına gerek yoktur. Denetleyici, bir bilgisayar üzerinden kullanılabilir. Ancak bazı durumlarda özel bir sisteme ihtiyaç duyulur. Eş zamanlı olarak video aktarımı ya da farklı amaçla kullanılan özel ekranlar için denetleyici sistemlere ihtiyaç duyulur.

Videowall kullanım alanlarını belirlemeden önce çeşitli içerik stratejileri oluşturmakta fayda vardır. Dikkat edilmesi gereken en önemli detay, hedef kitleye uygun bir içerik belirlemektir. Zamana uygunluk da önemlidir. Örneğin, 2023 yılı için moda akımlar, renkler ya da konular üzerinden yola çıkılarak bir videowall içeriği üretilebilir.

Videowall içerikleri oluşturulurken statik ve dinamik içerikler tercih edilebilir. Video ve animasyonlar, son yıllarda resim ve metin gibi içeriklere nazaran daha fazla ilgi görür. İnsanlar bir metni okumak yerine bir videoyu izlemeyi daha cazip bulur. Ancak kullanım amacına göre statik içeriklerden de yararlanmanız gerekir.

Videowall kullanabilecek sektörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Perakende: Videowall kullanımı özellikle perakende sektöründe yaygındır. Bu sayede müşterilerin cezbedici içeriklere ulaşması sağlanır. Perakende mağazalarda videowall ekranlar kullanılabilir. Geleneksel ekranlar ile kıyaslandığında bu ekranların müşteri çekme potansiyeli daha fazladır.
 • Konaklama: Konaklama alanında hizmet veren oteller, reklamlarını videowall ekranı aracılığıyla verebilir. Aynı zamanda etkinlikler ve indirim haberleri de bu ekranlardan duyurulabilir.
 • Eğitim: Eğitim sektöründe son yıllarda yaygın bir şekilde videowall teknolojisinden yararlanılır. Bu teknoloji, bilginin daha kolay bir şekilde karşı tarafa aktarılmasını sağlar.
 • Ofisler: Ofislerde kurulacak videowall ekranları, özellikle bilgilendirme açısından faydalıdır. Ofis toplantıları ya da duyuruları, ekrandan takip edilebilir. Tek tek herkese mail ile bilgilendirme yapmak yerine tek ekrandan bilgiyi ulaştırmak, zaman tasarrufu açısından faydalıdır.

Farklı kullanım alanlarında beklenen başarının elde edilmesi için yeterince tecrübeli bir ekiple çalışmalısınız. Creostand, size her zaman beklentilerinizi karşılayan bir hizmet sunar. Creostand, deneyimli kadrosu ile tüm kiralama sürecini profesyonel şekilde yürütür.

Videowall Ölçüleri

Videowall ölçüleri için sunulan seçenekler oldukça fazladır. Kullanım alanına göre istenilen boyutta bir videowall hazırlanır. Standart özelliklere sahip olan videowall için sunulan ebat seçeneği 2×2 şeklindedir. 3×3, 4×4, 4×3 gibi daha farklı boyutlarda ebat seçenekleri de vardır.

Videowall ekran kiralama için ölçü seçimi yapılırken ne kadar geniş bir kitleye ulaşılmak istendiği, göz önünde bulundurulmalıdır. Uzaktan bile kolayca fark edilen ve izlenebilen bir görüntü oluşturmak için daha büyük yapıda bir videowall kullanılmalıdır. Kapalı alanlar içinse daha küçük ebatlı olanlar tercih edilebilir.

Videowall Ekran Kiralama

Videowall her zaman sorunsuz bir şekilde kontrol edilebilir. Görüntü kaynağı ile gerekli bağlantı yapıldıktan sonra ekranın bölünerek kullanılması da mümkündür. Aynı anda birden fazla görüntünün yansıtılması için ebatın geniş olmasında fayda vardır.

Videowall ölçüsü göz önünde bulundurularak uygun montaj aparatları tercih edilmelidir. Sağlamlığı artıran montaj aparatları ile kullanım alanında güvenlik, en üst seviyede sağlanır. Böylece ekranların bulunduğu yerden düşmesi-çıkması gibi durumlar söz konusu olmaz.

Videowall Ekran Kiralama

Doğru ölçünün seçilmesi, uygun kitleye ulaşmak açısından gereklidir. Alışveriş merkezlerinde bir indirim haberi veren videowall ile karşılaşan kişiyi, satın almaya teşvik etmek daha kolaydır. Aynı zamanda bir etkinlikten insanları haberdar etmek için videowall ekranının parlak yapısı tercih edilebilir.

Restoranlarda sipariş sırasında uzun kuyruklar oluşmaması için videowall ekranları üzerinden sipariş alınabilir. Dokunmatik özelliğe sahip olarak üretilebilen ekranlardan menü incelenerek kolayca sipariş verilir.

Güvenlik amaçlı videowall ekranlarından yararlanılabilir. Site, bina ve iş yeri kameraları; tek ekran üzerinden takip edilebilir. Bu sayede olağan dışı bir durum olduğu takdirde hızlı bir şekilde müdahale edilir.

Birden fazla alanda videowall kullanılacaksa farklı ölçüler belirlenebilir. Bazı alanlara geniş bazılarına daha dar ekranlar konulabilir.

Videowall Ekran Fiyatları

Videowall ekran fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar, ebata ve ekranın sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Geniş ekranlarda fiyatlar daha yüksektir.

Uygun fiyat avantajımız ve profesyonel çözümlerimiz sayesinde kiralama hizmetimizden istediğiniz süre boyunca yararlanabilirsiniz. Cazip fiyat fırsatı ile aynı anda farklı mekânlarda reklamlarınız, tanıtımlarınız yer alabilir.

Creostand olarak size fiyatın yanı sıra pek çok alanda avantaj sunmaktayız. Videowall ekran kiralama hizmetini tarafımızdan aldığınız takdirde kalite, sizi bekleyen avantajlardan biridir. Kullanılan malzemelerin kaliteli yapıda olması, profesyonel işçilik; kullanım sırasında problem yaşamanızı engeller.

Deneyimli ekibimiz, yenilikleri hemen hizmetlerine yansıtır. Son teknoloji cihazlarla yenilenen videowall seçeneklerimiz arasından bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Tasarımlarımız sayesinde iç ya da dış mekânlarda ayrı bir ambiyans yaratılır. Zarif bir görüntü sunan ekranlar, fonksiyonel yapıları ile farklı sektörlerdeki kullanıcılara hitap eder.

Videowall Ekran Kiralama

Videowall gibi kullanım sırasında ihtiyaç duyulan bazı cihazlara da cazip fiyatlarla erişilebilir. Kullanılan cihazlardan biri videowall işlemcisidir. Böylece bir ya da daha fazla ekrana aynı anda bağlantı yapılabilir. İşlemci olmadan da videowall kullanılabilir ancak bazı durumlarda bu cihaza ihtiyaç duyabilirsiniz.

Videowall ekran fiyatlarında hızlı bir şekilde değişebilir. Mevcut avantajlı fiyatlardan yararlanmak için bir an evvel bize ulaşabilirsiniz.

4’lü ve 3×3 Videowall Kiralama

4’lü videowall ekran kiralama hizmeti ile dört adet monitörden meydana gelen bir sistemi istediğiniz yere kurabilirsiniz. Monitörler, günün 24 saatinde çalışmaya uygun yapıdadır. Çözünürlük ve parlaklık seviyesinin yüksek olması sayesinde her an en iyi görüntüyü verir. Kontrast değerleri de oldukça yüksektir.

Videowall Ekran Kiralama

Kullanım sırasında çoklu arayüz ve video döngüleme desteği gibi özelliklerden faydalanmak mümkündür. Aynı zamanda modellere göre sağlanan bazı özellikler de vardır. Bu özellikler şöyle sıralanabilir:

 • Dâhili olarak görüntü ekleme
 • Kızılötesi bağlantı
 • Bilgisayar ya da farklı bir cihaz kullanılarak uzaktan kontrol sağlanması
 • Enerji tasarrufu için akıllı fan, akıllı parlaklık sistemleri
 • Radyasyon yayılmasını önleyen metal muhafaza sistemi
 • Daha uzun ömürlü kullanım olanağı sunan termal tasarım
 • Sessiz çalışma özelliği ile etrafa rahatsızlık vermeyen yapı
 • Creso Stand tarafından gerçekleştirilecek montaj sayesinde ortaya çıkan dekoratif bir görüntü

4’lü videowall, farklı amaçlarla kullanıma uygun bir sistemdir. Ancak kullanım amacına göre hangi sistemin size hitap ettiğini öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır.

4’lü videowall ekran kiralama için LCD, LED ve plazma ekran seçenekleri bulunur. 4’lü videowall kiralayarak aynı anda farklı görüntüleri sunabilirsiniz. Böylece izleyen kişiler, ekrana kilitlenerek farklı bilgilere erişebilir.

Videowall kullanımı konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Bir işletme, kendisi için özel bir ekran oluşturmak istediği takdirde videowall olanaklarından yararlanabilir. İşletmeler, ekranlar sayesinde müşterileri ile olan iletişimini artırabilir. İşletme maliyetlerini azaltmak ve sıradan yöntemlerin dışına çıkmak isteyenler, videowall teknolojisi ile tanışabilir.

Kiralama hizmetimizden yararlanmanız size çok fazla avantaj sağlar. Özellikle kısa süreli kullanım için gereksiz yere videowall satın almanızın önüne geçer. Böylece gereksiz maliyetlere katlanmazsınız. Fuar ve stand için videowall kiralamak da oldukça faydalıdır. Standınızı ziyaret eden kişileri tek tek bilgilendirmek yerine bazı bilgileri ekrana aktarabilirsiniz.

Kiralama sonrası destek hizmetlerimiz sayesinde tüm süreç profesyonel bir ekip tarafından koordine edilir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda hemen bize ulaşabilirsiniz. Kiraladığınız videowall ekranında hangi görüntülerin yer alacağına ve ne kadar süreyle yer alacağına karar verebilirsiniz.

Reklamlarınız, tanıtımlarınız, duyurularınız için bu ayrıcalıklı sistemden yararlanabilirsiniz. Videowall ekran için sunulan geniş seçenekler, farklı büyüklükteki firmaların kendilerine uygun bir tercih yapmasını sağlar. Her bütçeye hitap eden Videowall seçeneklerinden yararlanmak için en doğru adres her zaman Creostand’dır.

İstanbul Videowall Kiralama

İstanbul videowall ekran kiralama hizmeti için Creostand’dan destek alabilirsiniz. Creostand ile kiralayacağınız videowall ekranları pek çok avantaja sahiptir. Kullanım amacınız reklam yapmaksa bunu videowall ile çok rahat şekilde sağlayabilirsiniz. Dikkat çekici yapıda olan ekranlar, hedeflenen topluluğun dikkatini kısa süre içerisinde çekebilir. Bir ürünün ya da hizmetin satın alınması noktasında yaşanan kararsızlık, ekranlar üzerinden verilecek reklam vasıtasıyla giderilir.

Videowall Ekran Kiralama

Videowall sisteminde yer alan içerik, uzaktan yapılacak bir müdahale ile değiştirilebilir. Kontrolün farklı cihazlar üzerinden yapılması da mümkündür. Kullanım alanı ve amacı, kontrolün nasıl yapılacağını sağlayan önemli unsurlardan biridir. Videowall kontrol cihazları şöyle sıralanabilir:

 • Videowall processor
 • Matrix switcher
 • Multiviewer

Videowall kiralamak isteyenlerin ilk olarak ihtiyacını doğru tespit etmesi önemlidir. Bunun için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir ölçek tespit edilir. Montaj alanı konusunda farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Montaj, ölçek ve kullanım alanı çeşitliliği, sınırlama olmadan ihtiyaçlarınıza hitap eden bir videowall ekran kiralama hizmeti almanızı sağlar.

Yüksek parlaklık ve çözünürlük vadeden ekranlar her zaman bu özelliğini korur. Kullanım alanı değişse de görüntü kalitesinde herhangi bir azalma meydana gelmez. Ekran ömrü oldukça uzun olan videowall ekranlarımızın kiralanma sürecinden sonra da sizlere gereken desteği sunmaktayız. En ufak bir aksaklık durumunda gereken müdahale profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Bu sayede kesintisiz bir videowall deneyimi yaşamanız mümkün olur.

İstanbul’un farklı mahallelerine, sokaklarına ve meydanlarına videowall kurulumu yapılabilir. Bir şirketiniz varsa ya da mağazanızın satışlarını artırmak istiyorsanız, firmamıza ulaşarak videowall ekran kiralama hizmeti alabilirsiniz.

TEKLİF ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ
Hizmet Teklif Formu

  19.12.2022
  75
  Whatsapp
  Yiğit Çolak
  Yiğit Çolak
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?